Neste A-lags kamp

Stadion: Lassa gr lør, 20. okt. 2018 15:00
Vidar -vs- Blink

Kommende kamper:

  • Tiorsag 22. mars kl. 20:00 på Aarbakkebanen ved Bryne Stadion - Seriekamp: Bryne G15-1 - FK Vidar G15 Elite
  • Fredag 6. april kl. 18:00 på Lassa Kunstgress 2 (KAPH banen) - Seriekamp: FK Vidar G15 Elite - Hinna G15 Elite
  • Fredag 13. april kl. 18:00 på Hellestøbanen ved Sola Stadion - Seriekamp: Sola G15-1 - FK Vidar G15 Elite
  • Fredag 20. april kl. 18:00 på Lassa Kunstgress 2 (KAPH banen) - Seriekamp: FK Vidar G15 Elite - Madla G15-1
  • Fredag 27. april kl. 16:45 på Hana Stadion på Hanafjedle  - Seriekamp: Hana G15-1 - FK Vidar G15 Elite
  • Fredag 4. mai kl. 19:00 på Lassa Kunstgress 2 (KAPH banen) - Seriekamp: FK Vidar G15 Elite - Djerv 1919 G15-1
  • Søndag 13. mai kl. 19:30 på Lassa Kunstgress 2 (KAPH banen) - Seriekamp: FK Vidar G15 Elite - Vaulen G15
  • Torsdag 24. mai kl. 18:00 på Voll Stadion  - Seriekamp: Voll G15-1 - FK Vidar G15 Elite

 

Kamper spilt i 2018:

  • Seriekamp G15 Elite: FK Vidar G15 Elite - Viking G14 Elite, resultat 2-1
  • Kvartfinale Kviaserien: FK Vidar G15 Elite - Varhaug G15, resultat 9-0
  • Kviaserien: FK Vidar G15 Elite - Vaulen G15, resultat 6-0
  • Kviaserien: Forus & Gausel IL G15-1 - FK Vidar G15 Elite, resultat 1-10
  • Kviaserien: FK Vidar G15 Elite - Randaberg G15-1, resultat 4-1
  • Treningskamp: Viking G14 Elite - FK Vidar G15 Elite, resultat 2-0
  • Kviaserien: Ålgård G15-1 - FK Vidar G15 Elite, resultat 0-4

Kamper spilt i 2017 (G14-1) - 46 kamper (23-4-19):

  • Odd Elitecup, kvartfinale A-sluttspill: FK Vidar G14-1 - Kragerø G14, resultat 1-1, 2-3 på straffespark
  • Odd Elitecup: Team Horten - FK Vidar G14-1, resultat 1-2
  • Odd Elitecup: FK Vidar G14-1 - Kragerø G14, resultat 2-3
  • Odd Elitecup: FK Vidar G14-1 - Våg G14-1, resultat 1-4
  • Treningskamp: FK Vidar G14-1 - FK Vidar G16-2, resultat 2-2
  • Seriekamp (1 div høst): FK Vidar G14-1 - Forus & Gausel G14-1, resultat 6-1
  • Seriekamp (1 div høst): Randaberg G14-1 -  FK Vidar G14-1, resultat 6-2
  • Seriekamp (1 div høst): FK Vidar G14-1 - Ålgård G14-1, resultat 4-1
  • Seriekamp (1 div høst): Madla G14-1 -  FK Vidar G14-1, resultat 6-1
  • Seriekamp (1 div høst): FK Vidar G14-1 - Ganddal G14-1, resultat 4-0
  • Seriekamp (1 div høst): FK Vidar G14-1 - Hana G14-1, resultat 3-5
  • Seriekamp (1 div høst): Vaulen G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 1-0
  • Seriekamp (1 div høst): FK Vidar G14-1 - Hundvåg G14-1, resultat 0-1
  • Seriekamp (1 div høst): Bryne G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 2-0
  • Treningskamp: FK Vidar G14-1 - Voll G14-1, resultat 6-0
  • Dana Cup 1/32 finale B-slutspill: FK Vidar G14-1 - Nymark IL G14, resultat 0-1
  • Dana Cup: Nøtterøy G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 0-3
  • Dana Cup: FK Vidar G14-1 - Råde IL G14-1, resultat 0-1
  • Dana Cup: FK Vidar G14-1 - Skibsby-Højene IF G14-1, resultat 2-2
  • Adidas Cup 1/8 finale: Åsane G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 3-3 eeo., 4-3 på straffespark
  • Seriekamp: Madla G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 7-2
  • Seriekamp: FK Vidar G14-1 - Randaberg G14-1, resultat 6-3
  • Seriekamp: Sola G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 4-2
  • Seriekamp: Vaulen G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 4-0
  • Seriekamp: FK Vidar G14-1 - Staal Jørpeland G14-1, resultat 3-3
  • Adidas Cup: Sveio G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 1-7
  • Seriekamp: Hundvåg G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 2-4
  • Seriekamp: FK Vidar G14-1 - Viking G14-1 (Viking G2004 Elite), resultat 2-0
  • Adidas Cup: FK Vidar G14-1 - Hinna G14-1, resultat 3-2
  • Seriekamp: Vardeneset G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 3-3
  • Adidas Cup: FK Vidar G14-1 - Vard Haugesund G14-1, resultat 4-0
  • Seriekamp: FK Vidar G14-1 - Hinna G14-1, resultat 6-3
  • Finale Kviaserien: FK Vidar G14-1 - Hana G14-1, resultat 4-1
  • Semifinale Kviaserien: FK Vidar G14-1 - Sandnes Ulf G14-1, resultat 4-2
  • Marius Minnecup - Bronsefinale: FK Vidar G14-1 - Bremnes G14-1, resultat 3-2
  • Marius Minnecup - Semifinale: FK Vidar G14-1 - Vard Haugesund G14-1, resultat 1-2
  • Marius Minnecup - Gruppespill: FK Vidar G14-1 - Bremnes G14-1, resultat 1-0
  • Marius Minnecup - Gruppespill: FK Vidar G14-1 - Falkeid G14, resultat 0-2
  • Marius Minnecup - Gruppespill: FK Vidar G14-1 - Ganddal G14-1, resultat 3-1
  • Kvartfinale Kviaserien: FK Vidar G14-1 - Vaulen G14, resultat 6-4
  • Kviaserien: FK Vidar G14-1 - Ganddal IL G14-1, resultat 7-2
  • Kviaserien: Bogafjell IL G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 0-10
  • Kviaserien: FK Vidar G14-1 - Ålgård FK G14-1, resultat 2-0
  • Kviaserien: Hundvåg IL G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 4-2
  • Treningskamp: FK Vidar G14-1 - Viking G2004 Elite, resultat 3-1
  • Treningskamp: Hana G14-1 - FK Vidar G14-1, resultat 4-1